Lębork, Aleja Niepodległości 6
605424257
biuro@neurologopeda.lebork.pl

Zespół

Centrum Rozwoju Osobistego

Nasz zespół

Ewa Szułczyk-Żurawska
neurologopeda, psycholog

Jestem psychologiem, logopedą, specjalistą neurologopedii i wczesnej interwencji logopedycznej, a także pedagogiem, specjalistą rewalidacji, terapii pedagogicznej, surdotyflopedagogiki. Od kilkunastu lat mam przyjemność kontaktu z Państwem w ramach prowadzonego Centrum Rozwoju Osobistego - Modus. Jestem autorem programu dla poradni psychologiczno – pedagogicznych - Elektroniczny Dziennik Poradni.

Arleta Gomuła-Krzyżanowska
psycholog

Jestem psychologiem. Udzielam indywidualnych konsultacji wychowawczych i wspieram rodziców oraz dzieci przechodzić przez różne trudne dla nich sytuacje. Swoją pracę opieram na nurcie Rodzicielstwa Bliskości, w którym najważniejsza jest relacja oraz wychowywanie dziecka w oparciu o jego potrzeby.

Elżbieta Boniaszczuk
fizjoterapeuta

Jestem fizjoterapeutką (Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty 2378) - absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, wydziału Rehabilitacja Ruchowa. Już od ponad dwudziestu lat zajmuję się usprawnianiem psychoruchowym dzieci i młodzieży. Jestem certyfikowaną terapeutką metody NDT Bobath i Integracji Sensorycznej. Doświadczenia zawodowego nabywałam pracując z dziećmi w klasach integracyjnych w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku oraz w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Gdańsku. W terapii szczególnie bliska jest mi idea metody neurorozwojowej NDT Bobath, która nie zakłócając potrzeby poczucia bezpieczeństwa i dobrych interakcji z otoczeniem, wspiera i normalizuje rozwój psychoruchowy dziecka.

Do kwalifikacji:
The Test of Infant Motor Performance (TIMP) - 2019 r.
Badanie dziecka z MPD pod kątem analizy chodu - 2019 r

Patrycja Frączak
psycholog

Jestem psychologiem, absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, specjalizacja: patologie społeczne i psychologia sądowo-penitencjarna.
Przez lata związana byłam z Warsztatem Terapii Zajęciowej w Gdańsku wspierając osoby z niepełnosprawnością. Cenne doświadczenie zawodowe zdobyłam także w Wielkiej Brytanii pracując z osobami cierpiącymi na zaburzenia psychiczne.
Na co dzień pracuję jako psycholog w szkole podstawowej wspierając uczniów i dbając o pozytywną i bezpieczną atmosferę podczas nauki.
W swojej pracy kieruję się przede wszystkim założeniami psychologii pozytywnej, skupiając się na zasobach jakie każdy z nas może wykorzystać aby przezwyciężyć kryzys i odkrywaniu swoich mocnych stron w walce ze słabościami.
Prywatnie jestem szczęśliwą mamą

Aleksandra Kudlińska
pedagog

Ukończyłam studia na kierunku pedagogiki na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Moje zainteresowania zawodowe to oligofrenopedagogika i wczesna interwencja wspomagania rozwoju małych dzieci. Praca z dziećmi inspiruje mnie do stosowania poznanych metod i poszukiwanie nowych innowacyjnych form pracy. Jestem osobą spokojną i cierpliwą. Uwielbiam wykonywać różnego rodzaju prace plastyczne. Prywatnie interesuje mnie dobre kino i literatura, kocham przyrodę i wycieczki.

Izabela Kożuchowska
neurologopeda, logopeda, oligofrenopedagog

Izabela Kożuchowska - neurologopeda, logopeda, oligofrenopedagog z wieloletnim doświadczeniem. Szczególnie interesuje się zaburzeniami mowy na tle pochodzenia neurologicznego-szczególnie afazją u osób dorosłych. W pracy stara się wychodzić poza załączone instrukcje. Ważny jest dla niej kontakt i dobra relacja z pacjentem, z uwzględnieniem ich bagażu emocjonalnego, aby rozbudzić w nich ducha walki.  

Marta Zając
pedagog

Ukończyłam studia na kierunkach pedagogika społeczna, edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, oligofrenopedagogika i spektrum autyzmu, Integracja sensoryczna, a także posiadam uprawniania z zakresu terapii ręki I i II stopnia, Sensoplastyki ®, Integracji Bilateralnej, TUS dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną.

Przez wiele lat pracowałam jako nauczyciel edukacji przedszkolnej. Obecnie jestem pedagogiem specjalnym i nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej w szkole dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.

Uwielbiam zajęcia kreatywne, muzykę i w swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Moje motto ,,Nie oczekuj, że Twoje dziecko będzie takie, jakie Ty chcesz żeby było. Pomóż mu stać się sobą"